Drahý fanoušku,

 

dovol, abych Tě pozval na koncerty, které plánujeme v průběhu listopadu a prosince. Před každým koncertem navíc ještě odešleme raději vlastní pozvánku.

 

Půlsezonu začneme podzimním nevánočním pražským koncertem v klubu Austria v úterý 23. listopadu (tedy už za týden!) od 19:30, který budeme mít navíc opatřený zvukovou technikou, takže předpokládáme mimořádný zážitek! Pozvánku zasílám v příloze. Protože náklady na tento koncert jsou větší než obvykle, budeme rádi, když s sebou vezmete co nejvíce přátel. Kapacita sálu je dostatečná (120 míst k sezení), prostor je příjemný a vytápěný.

 

Vánoční sezonu pak započneme krátkým koncertem pro podporu kapličky v Kolešovicích u Rakovníka v sobotu 4. prosince od 17:00. Kostel není vytápěný, je vhodné se dobře obléct.

 

Naší oblíbenou akcí je podpora domova Sue Ryder v Praze 4 - Michli  při každoročním Vánočním jarmarku, který se letos koná v sobotu 11. prosince od 10:00.

 

Pro vyznavače drsnějšího a uvolněnějšího koncertního prostředí nabízíme vystoupení v klánovickém music klubu Black Pes v neděli 12. prosince od 18:15 (po příjezdu vlaku z Prahy).

 

Klasický vánoční koncert pak plánujeme v koncertním sále v Chodovské Tvrzi ve středu 22. prosince od 19:00.

 

Doufám, že nabídka koncertů je dostatečně široká tak, aby mohla uspokojit naše náročné publikum. Samozřejmě Vás vždy rádi uvidíme a uslyšíme na našich koncertech.

 

Více informací na našich webových stránkách nebo na Facebooku

 

Za skupinu Sunday Singers Kuba Sýkora, kecal a tenor skupiny

http://www.sundaysingers.cz
Powered by YaNC © 2006 Joomla-addons.org