Vážený fanoušku,

dovolujeme si Tě pozvat na některý z našich prosincových koncertů. Máme nacvičeno spoustu nových skladeb, některým starším jsme dali nový kabát a navíc máme jedno úplně tajné překvapení! Nenech si tedy ujít příležitost pobavit se na účet svých kamarádů, to by byla jistě škoda!

Nabídka se letos sestává ze tří koncertů. Prvním je vystoupení v tuto sobotu 6.12.2008 na dobročinné akci, kterým podpoříme chod Domova Sue Ryder v Michli. Zde budeme mít asi půlhodinové vystoupení v půl dvanácté. Kaple v domově Sue Ryder je bohužel menší a je možné, že tam nebude dost místa. Nicméně i návštěva samotného vánočního jarmarku je skvělým zážitkem. Vřele Vám doporučujeme zajít se tam podívat.
Více informací na stránkách domova nebo na našich stránkách.

Další možností, jak nás zaslechnout je koncert na podporu provozu psychiatrické léčebny v Praze Bohnicích. Vystoupíme v kostele sv. Václava v prostorách léčebny v neděli 7.12.2008 od 18:00. Bude se jednat o plnohodnotný koncert, nicméně prozatím nejsou známy žádné informace o prostoru a jeho vytápění. Pokud koncert chcete navštívit, tak raději bedlivě sledujte níže uvedený odkaz.
Více informací na našich stránkách.

Poslední variantou je návštěva posledního koncertu 14.12.2008 od 19:00. Jedná se o plnohodnotný koncert ve vytápěném prostoru fary v Nuslích. Prostor skýtá i dostatek míst k sezení a v neposlední řadě má i dobrou akustiku a dá se k němu dojet a dojít rozličnými způsoby. Návštěvníci červnového koncertu již vědí, kam zajít, neboť červnový koncert se konal také v Nuslích.
Více informací na našich stránkách.


Doufáme, že se na některém z koncertů uvidíme!

Sunday SingersPowered by YaNC © 2006 Joomla-addons.org