Vážený fanoušku,

dovolujeme si Tě pozvat na některý z našich prosincových koncertů. Máme nacvičeno spoustu nových zajímavých skladeb a hlavně po letech slibů nahraný malý průřez naší tvorbou v profesionální kvalitě ! Nenech si tedy ujít příležitost pobavit se na účet svých kamarádů, to by byla jistě škoda!

Nabídka letos sestává prozatím ze dvou vystoupení. Prvním je vystoupení vsobotu 12.12.2008 na dobročinné akci, kterým podpoříme chod Domova Sue Ryder v Michli. Zde budeme mít asi půlhodinové vystoupení. Kaple v domově Sue Ryder je bohužel menší a je možné, že tam nebude dost místa. Nicméně i návštěva samotného vánočního jarmarku je skvělým zážitkem. Vřele Vám doporučujeme zajít se tam podívat i když se nejedná tak úplně o koncert. Více informací na stránkách domova nebo na našich stránkách .

Akcí, kterou si jistě nenechte ujít, je návštěva vánočního koncertu v úterý 15.12.2008 od 19:00. Jedná se o plnohodnotný koncert ve vytápěném prostoru fary v Nuslích. Prostor skýtá i dostatek míst k sezení a v neposlední řadě má i dobrou akustiku a dá se k němu dojet a dojít rozličnými způsoby. Tento koncert bude neodlučitelně spjat se křtem našeho prvního miniCD!
Více informací na našich stránkách.


Doufáme, že se v prosinci uvidíme!

Sunday SingersPowered by YaNC © 2006 Joomla-addons.org