Vážený fanoušku,

 

dovol mi, abych Tě zlehka informoval o tom, co je nového u Sunday Singers. V první řadě námi poslední dobou hýbá vydání našeho úplně prvního CDčka. Nejprve jsme zahájili soustředěním ve Vodňanech a pak jsme se už neohroženě vrhli do nahrávání (fotky jsou v galerii k prohlédnutí), kde jsme strávili v podstatě nonstop dva víkendy. Bylo to namáhavé, tvůrčí, zajímavé, nervydrásající, jedním slovem úžasné! Co bychom pro našeho fanouška neudělali, když víme, že naše nahrávka mu jistě udělá radost!

 Nyní jsme ve fázi, kdy dolaďujeme poslední detaily a chystáme CDčko k vylisování v malém omezeném nákladu. Protože je to náš první počin a nevěděli jsme, jak budeme výkonní, nečekejte osmdesátiminutové CDčko našlapané k prasknutí. Zvolili jsme pár našich nejlepších skladeb, které nebyly v poslední době nahrány nikým jiným a jsou tedy raritní a ty jsme nahráli.

Více o CDčku a jeho křtu zjistíte na stránkách Sunday Singers nebo v koncertním zpravodaji. Křest proběhne v úterý 15.12. při koncertu v Nuslích. CDčko zde bude samozřejmě k dostání!

 

Přejeme krásný den!

 

Sunday Singers
Powered by YaNC © 2006 Joomla-addons.org